Leírás és Paraméterek
PTN 425214-DSL-6143
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Ajándékkészlet PTN ZMS-01 Fekete
39.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76116-BFBC Piros
39.990 Ft
Női pénztárca PTN PS112-MLF fekete
40.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft