Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 76116-BFBC Piros
39.990 Ft
Női bőrtárca PTN 425214-DSL Zöld
39.990 Ft
Ajándékkészlet PTN ZMS-01 Fekete
39.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PTN PS1431-PDS Red
38.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft