Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 42106-BFBC Piros
40.990 Ft
Portfel damski PTN PS112-MLF bézs színű
40.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22307L-VT-T
41.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft