Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyafoglalatok száma: 17
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 3
- Orientáció: Vízszintes
- Súly: 360 g
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő,
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Érmezseb | csattal zárva |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22310-VT-A
9.990 Ft
Női bőrtárca PTN 15-09-PR Kék
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22310L-VT-A
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft