Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 7 cm
- Szélesség: 9 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 0
- Külső rögzítés: pattintós zár, cipzár
- Járműnyilvántartáshoz való illeszkedés: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7 cm |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PTN PS1431-PDS Red
38.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PTN PS1431-TDS RED
37.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft