Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: PETERSON®
- Anyag: 300D poliészter
- Magasság: 16 cm
- Szélesség: 38 cm
- Mélység: 15,5 cm
- Kapacitás: 9 liter
- Szín: fekete
- Felszerelési hely: kerékpártartóraszerelhető
- A rekeszek száma: 1
- Zsebek száma: 3
- Záródási mód: cipzár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 16 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 15 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 16 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 15 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft