Leírás és Paraméterek
Termék kedvezmény nélkül
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: barna
- Magasság: 12,5 cm
- Szélesség: 9,5 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Kártyafoglalatok száma: 9
- A nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított kártyahelyek száma: 4
- Befér a forgalmi engedélybe: igen
- Orientáció: függőlegesen
- Külső rögzítés: nincs
- Súly: 100 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Tervezési változat [eng]. | Panna |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Tervezési változat [eng]. | Panna |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN BC-102 bőrkártya tok
4.990 Ft
Női eco porfdel PTN 001-F Camel
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 011-LAK Fehér
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft