Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: barna
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 12 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Kártyafoglalatok száma: 11
- Nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított nyílások száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: nincs
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
PETERSON PTN bőrtáska BC-7772 Piros
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 011-JI Red
4.990 Ft
Peterson Női pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft