Leírás és Paraméterek
Termék paraméterei:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: fekete
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 6,5 cm
- Vastagság: 2 cm
- A kulcsok számára kialakított kampók száma: 6
- Kiegészítő zsebek: 2
- Orientáció: függőleges
- Rögzítés: pattintós rögzítő
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft