Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- márka: Peterson®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 9
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhelyek: 2
- záródás: pattintós zárószerkezet, pattintós kampó, cipzár
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Hasonló termékek
Ajándékkészlet PTN ZMS-05
50.990 Ft
Női bőrtárca PTN 42100-PR szürke
49.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42100-BFBC Piros
49.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76112-SBR Piros
44.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft