Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 9,5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| mélység | 5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 9,5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| mélység | 5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 76112-SH Champagne
44.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76112-SH Piros
44.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN PL-445 Piros
43.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22307L-VT-T
41.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft