Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 19,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 20+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 19,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 20+ |
Hasonló termékek
Női bőrtárca PTN 42100-PR szürke
49.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42100-BFBC Piros
49.990 Ft
Ajándékkészlet PTN ZMS-05
50.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76112-SH Piros
44.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76112-SH Champagne
44.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft