Leírás és Paraméterek
rd-08-gcl-6035 re-m2
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca 248-GCL RED
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-18-GCL Piros
5.990 Ft
Női bőr pénztárca 445-IL2-BL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL1-BL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL2-BL Fekete
5.990 Ft