Leírás és Paraméterek
0036-PDM-BP FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca 0036L-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0035-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Női PU pénztárca N113-APU-BL
11.990 Ft
Női pénztárca N116-APU-BL M.Fekete
11.990 Ft
Női pénztárca N118-APU-BL M.Fekete
11.990 Ft