Leírás és Paraméterek
n118-apu-bl-3165 m.b.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 17,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
| Magasság | 17,5 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca N113-APU-BL
11.990 Ft
Női pénztárca N116-APU-BL M.Fekete
11.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0036L-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0035-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0036-PDM-BP Fekete
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft