Leírás és Paraméterek
248-GCL VÖRÖS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RD-18-GCL Piros
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-08-GC Red Multi2
5.990 Ft
Női bőr pénztárca 445-IL2-BL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL1-BL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 55030-IL2-BL Fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft