Leírás és Paraméterek
55030-IL1-BL-2533 BL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca 55030-IL2-BL Fekete
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-19-GCL Fekete
5.990 Ft
Női bőrtárca 248-GCL RED
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-18-GCL Piros
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft