Leírás és Paraméterek
R-19-LFN-2855 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY RFID bőr pénztárca R-42102-SG
15.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-04-RVT Barna
15.990 Ft
Női bőr pénztárca R-23-17-LFN Piros
15.990 Ft
Női bőr pénztárca R-23-26-LFN Fekete
15.990 Ft
Női bőrtárca R-23-17-LFN Magenta
15.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft