Leírás és Paraméterek
R-23-17-LFN-2961 MAG
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca R-RD-34-GCL Magenta
8.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca RD-19-GCL Bézs
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft