Leírás és Paraméterek
R-RD-19-GCL-Q-3929 B
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Piros Női pénztárca
5.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca R-RD-34-GCL Magenta
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft