Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca R-005-BF8 Fekete
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Ecru
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-012-JK6 Zöld
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Valódi velúrbőr női táska bordó színben
10.990 Ft