Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- márka: Rovicky®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 19 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 3
- kártyafiókok száma: 20
- dokumentumrekeszek száma: 2
- RFID ötvözet: igen
- Csat: pattintós zár
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 19 cm |
Hasonló termékek
Bőr dokumentumtáska TW-04-RVT Barna
15.990 Ft
Női bőr pénztárca R-19-LFN Fekete
15.990 Ft
Női bőr pénztárca R-23-17-LFN Piros
15.990 Ft
Női bőr pénztárca R-23-26-LFN Fekete
15.990 Ft
Női bőrtárca R-23-17-LFN Magenta
15.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft