Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-RD-07-GCL-Q Piros
5.990 Ft
ROVICKY N01L-RVT RFID bőr pénztárca
5.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft