Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: ROVICKY®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 16,5 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 3
- kártyafiókok száma: 6
- dokumentumrekeszek száma: 4
- A rögzítés típusa: pattintós zár
- RFID stop funkció: igen
- ajándékdoboz: igen
- súly: 250 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Női pénztárca
5.990 Ft
Peterson pénztárca RPX-27A-ML Red
5.990 Ft
Női bőr pénztárca R-RD-39-GCL Piros
5.990 Ft
ROVICKY Női pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft