Leírás és Paraméterek
RFID bőr pénztárca ROVICKY N01L-RVT nagykereskedelmi ajánlatban
Klasszikus, nagyméretű férfi pénztárca egy lengyel márkától, teljes szemű természetes bőrből készült, nagyon kellemes tapintású textúrával, amely:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 13 kártyafülke
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | a gyártáshoz kiváló minőségű puha szembenéző természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A közlekedési tárca borítóval ellátott gépjármű-nyilvántartási kártyája is helyet kap itt;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 13
- dokumentumrekeszek száma: 3
- fotóhely: 1
- Csat: pattintós zár
- a vasalat színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| SKU | N01L-RVT-3180 D.BROW |
| EAN | 5903051093180 |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| SKU | N01L-RVT-3180 D.BROW |
| EAN | 5903051093180 |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca R-RM-24-16-GCL
5.990 Ft
Peterson Pénztárca ROVICKY RPX-24A-3
5.990 Ft
Női bőr pénztárca R-6303-PAT Multi
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft