Leírás és Paraméterek
Bőr pénztárca ROVICKY W-2006-BAR a nagykereskedelmi kínálatban az üzletek számára.
Elegáns férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű természetes bőrből készült, amely:
- 1 cipzáras érmezseb
- 1 bankjegyzseb hímzéssel a tárca teljes szélességében
- 4 hitelkártya rekesz
- 7 rekesz nagyobb dokumentumok, például forgalmi kártya számára
Férfi bőrtárca
- Precíziósan készült | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca időtálló piros színben;
- Tágas és funkcionális | Pénztárca függőleges tájolásban. Nagy mennyiségű készpénz, kártyák és dokumentumok, például személyi igazolvány, jogosítvány vagy forgalmi kártya tárolására alkalmas;
- A legmagasabb szintű biztonság | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A pénztárca eredetileg egy gyönyörű, ezüstszínű kartondobozba van csomagolva. Előlapján a márka logója látható. Belsejében gondosan védve van a sérülésektől. Minden erőfeszítést megteszünk annak érdekében, hogy a terméket sértetlenül kapja meg.
Egy ilyen dobozzal időt és pénzt takaríthat meg az ajándékcsomagolás keresésével! Már csak egy szalagra/kártyára van szüksége, és kész is a csodálatos ajándék szeretteinek!
Paraméterek:
- Márka: Rovicky
- magasság: 13,5 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 4
- iratrekeszek száma: 7
- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső csat: nem
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft