Leírás és Paraméterek
RFID bőr pénztárca ROVICKY N61-RVT a nagykereskedelmi kínálatban
Klasszikus férfi pénztárca egy neves lengyel márkától, kiváló minőségű, teljes szemű természetes bőrből készült, amely kinyitva:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 7 kártyafiók
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőrtárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | a gyártáshoz kiváló minőségű, puha, borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A közlekedési tárca borítóval ellátott gépjármű-nyilvántartási kártyája is helyet kap itt;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- márka: Rovicky®
- magasság: 9,5 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 7
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhely: 1
- külső zár: nincs
- felszerelés színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
| Érmezseb | Zseblámpa |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
6.990 Ft
RFID bőr pénztárca PC-108L-BAR Barna
6.990 Ft
ROVICKY RFID bőr pénztárca N61L-RVTP
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft