Leírás és Paraméterek
326-RBA-D TENGERÉSZGYALOGSÁG-PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi Pénztárca
7.990 Ft
Rovicky Pénztárca Fekete
7.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft