Leírás és Paraméterek
1537-03-bor-1225 bla
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Anyag típusa | BOR |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Anyag típusa | BOR |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N01L-RVT Fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft