Leírás és Paraméterek
RFID bőrtárca ROVICKY N484-RVTM-GN nagykereskedelmi ajánlatban
Klasszikus férfi pénztárca egy lengyel márkától, teljes szemű természetes bőrből készült, nagyon kellemes tapintású textúrával, amely:
- 1 cipzáras érmezseb
- 2 bankjegyzseb
- 12 kártyafülke
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziósan készült | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | a gyártáshoz kiváló minőségű, puha, puha, természetes bőrrel borított bőr került felhasználásra. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát.
- Tágas és funkcionális | Nagyszámú kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű-közlekedési osztály borítóval ellátott forgalmi engedélye is itt kap helyet;
- Biztonság a legmagasabb szinten | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A tárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek
- Márka: Rovicky®
- magasság: 12 cm
- szélesség: 9 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 12
- dokumentumrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartás: igen
- külső zár: nincs
- felszerelés színe: ezüst
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Szerelvények színe | ezüst |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Szerelvények színe | ezüst |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N575-RVT Fekete
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N01-RVT D.Brown
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft