Leírás és Paraméterek
Férfi bőr pénztárca N01L-RVT Fekete
Klasszikus, nagyméretű férfi pénztárca egy lengyel márkától, teljes szemű természetes bőrből készült, nagyon kellemes tapintású textúrával, amely:
- 1 érmés zseb pattintós záródással
- 2 bankjegyzseb
- 13 kártyafülke
- kényelmes hely a gépjármű-nyilvántartási kártya számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíziós készítésű | varrott nagyon tartós, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | kiváló minőségű, puha szembenéző természetes bőrt használtak a gyártáshoz. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Megfelelő mennyiségű kártya és dokumentum, például személyi igazolvány vagy jogosítvány, de nagyobb formátumú dokumentumok is elférnek benne. A gépjármű forgalmi osztályának borítóval ellátott gépjármű-nyilvántartási kártya is helyet kap benne;
- Biztonság a legmagasabb szinten | RFID STOP technológia védi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A pénztárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek:
- márka: Rovicky
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 13
- iratrekeszek száma: 3
- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső csat: igen
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca ROCICKY 326-CVT Fekete
5.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft