Leírás és Paraméterek
76115-sh-rfid-8-6586
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca LORENTI 15-09-S
9.990 Ft
RFID bőrtárca LORENTI 15-09-S
9.990 Ft
Bőr pénztárca 72401-SH Mint
9.990 Ft
Bőr pénztárca 72401-SH Mint
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft