Leírás és Paraméterek
76121-MFS-9290 LILA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | csúszka |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca 72401-SH Mint
9.990 Ft
Lorenti Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
LORENTI Lakk Valódi bőr Női pénztárca
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft