Leírás és Paraméterek
72401-SH-1432 MENTA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 4,5 cm |
Hasonló termékek
Lorenti Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
LORENTI Lakk Valódi bőr Női pénztárca
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft