Leírás és Paraméterek
43972-CIS-3337 BLACK
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 72401-GBL Fekete
8.990 Ft
Lorenti Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
Bőr pénztárca 72401-SH Mint
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft