Leírás és Paraméterek
Elegáns női pénztárca a Peterson-tól, kiváló minőségű természetes bőrből. Mágnessel záródik, számos rekesszel rendelkezik a kártyák és a készpénz számára. Mindez elegáns dobozba csomagolva - ideális ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 19 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 421431-DSL arany
41.990 Ft
Női bőrtárca PTN 42108-DSL Zöld
41.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22307L-VT-T
41.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42106-SBR Piros
41.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft