Leírás és Paraméterek
Elegáns női pénztárca a Peterson-tól, kiváló minőségű természetes bőrből. Számos rekesszel rendelkezik a kártyák, készpénz és dokumentumok számára. Mindez elegáns dobozba csomagolva - ideális ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22307L-VT-T
41.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 421431-DSL arany
41.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42106-SBR Piros
41.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft