Leírás és Paraméterek
A vízálló anyagból készült Peterson hátizsák tökéletes választás utazáshoz. Megfelel a WizzAir kézipoggyász méreteinek, könnyű és tágas. Funkcionális zsebeinek köszönhetően könnyen rendszerezhető, a kényelmes pántoknak köszönhetően pedig kényelmesen hordozható. Tökéletes bármilyen alkalomra!
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Hátizsák PTN SKYLINE kék
52.990 Ft
Hátizsák babakocsihoz PTN MB2 Fekete
49.990 Ft
Peterson Hátizsák 77705 Fekete
49.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 2304 szürke
49.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft