Leírás és Paraméterek
A vízálló anyagból készült Peterson hátizsák tökéletes választás utazáshoz. Megfelel a WizzAir kézipoggyász méreteinek, könnyű és tágas. Funkcionális zsebeinek köszönhetően könnyen rendszerezhető, a kényelmes pántoknak köszönhetően pedig kényelmesen hordozható. Tökéletes bármilyen alkalomra!
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | kék |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN SKYLINE türkizkék
52.990 Ft
Hátizsák babakocsihoz PTN MB2 Fekete
49.990 Ft
Peterson Hátizsák 77705 Fekete
49.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 2304 szürke
49.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft