Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PH23-LFL Zöld
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH24-FO-LFL Fekete
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH24-FO-LFL Kék
27.990 Ft
Női bőr pénztárca 55020-CRY-RS-BL RED
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH20-LFL fekete
27.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft