Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca nagy fekete-arany logójával és egyedi mintás előlapjával elegáns választás a mindennapi használatra. Kiváló minőségű bőrből készült, tökéletesen ötvözi a stílust és a funkcionalitást. Elegáns dobozba csomagolva, tökéletes ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PH20-LFL Zöld
27.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22303-VT-E
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH23-LFL Zöld
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH24-FO-LFL Fekete
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH24-FO-LFL Kék
27.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft