Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca nagy, elegáns logójával és egyedi mintás előlapjával tökéletes választás azoknak, akik értékelik a stílust és a minőséget. Természetes bőrből készült, elegáns dobozba csomagolva, kiválóan alkalmas ajándékba.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PH24-FO-LFL Kék
27.990 Ft
Női bőr pénztárca 55020-CRY-RS-BL RED
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH20-LFL fekete
27.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH20-LFL Zöld
27.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22303-VT-E
27.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft