Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: fekete
- Magasság: 13 cm
- Szélesség: 11 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Kártyafoglalatok száma: 13
- A nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított kártyahelyek száma: 5
- Befér a forgalmi engedélybe: igen
- Orientáció: függőlegesen
- Külső rögzítés: nincs
- Súly: 230 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| Kapocs | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| Kapocs | Nem |
Hasonló termékek
PTN GBP-13M táska
6.990 Ft
Peterson Női pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft