Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: barna
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 12 cm
- Mélység: 2 cm
- Kártyafoglalatok száma: 12
- A nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított kártyahelyek száma: 7
- A jármű forgalmi engedélyéhez illeszkedik: igen
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
- Súly: 100 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft