Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 10,5 cm
- Szélesség: 8,5 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 13
- Külső rögzítés: karabineres zár, karabineres kampó
- Regisztrációs bizonyítványt tart: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 2549-BO Piros
7.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft