Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Magasság | 12 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca N104-RVT D.Brown
5.990 Ft
ROVICKY N992-VT2 RFID bőr pénztárca
5.990 Ft
Bőr pénztárca RV-75699-9B-BCA fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft