Leírás és Paraméterek
Bőr pénztárca RV-7680272-IL-BCA Fekete nagykereskedelmi ajánlatban
Nagyméretű, klasszikus férfi pénztárca egy lengyel márkától, természetes szemcsés bőrből készült, rendkívül funkcionális belső architektúrával, amely
- 1 pattintással záródó érmezseb
- 2 bankjegyzseb
- 9 kártya-, névjegykártya- vagy személyi igazolványrekesz
- 7 rekesz a nagyobb dokumentumok számára, köztük egy kényelmes hely a forgalmi engedély számára
- 1 cipzáras zseb a pénztárca középső részében
A Rovicky® pénztárca előnyei
- Évekig tartó választás | Tartós anyagokkal, például fém cipzárral, pattintós záródással és logóval, kopásálló béléssel és erős szálakkal kivitelezve
- Biztonságos | RFID STOP technológiával van ellátva, amely megvédi a tárcát a kártyaolvasót használó tolvajoktól.
- Lengyel márkás termék | Elégedett ügyfelek ezrei bíznak benne
- Klasszikusok, amelyek mindig naprakészek | Fektessen be egy olyan pénztárcába, amellyel divatosnak és kényelmesnek fogja érezni magát
- Ajándékdoboz | Spóroljon időt a doboz keresésével, ha ezt a pénztárcát szeretné ajándékba adni!
Ideális ajándékozásra
A pénztárca tökéletes ajándékötlet, ezért a pénztárca mellé egy gyönyörű márkás dobozt is kap .
Paraméterek:
- márka: Rovicky®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 9
- iratrekeszek száma: 7
- járműnyilvántartási okmányok száma: igen
- külső csat: nincs
- díszdoboz: igen
- RFID STOP: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca R-RD-12-GCL RED MULTI 2
5.990 Ft
Bőr pénztárca RV-7680277-BCA fekete
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft