Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | GCL |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Anyag típusa | GCL |
| Fő szín | többszínű |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Magasság | 8 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft