Leírás és Paraméterek
H22-1-SH9-5973 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 42329-MST Rose Gold
30.990 Ft
Női bőrtárca 55020-MST Rózsa arany
31.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-BLA Gold
31.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-GBL Piros
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 55020-GBL Piros
32.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft