Leírás és Paraméterek
76115-GBL-4782 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Lorenti |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca 55020-GBL Piros
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-MKR Piros
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 55020-GBL Fekete
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-GBL Fekete
32.990 Ft
Női bőr pénztárca 76115-BLA Gold
31.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft